Prijava za obstoječe kupce

Elektronska pošta:
Geslo:
Prijavi se s Facebookom
Elektronska pošta za obnovitev gesla:
Kupuješ prvič? Registriraj se.
S tem si ustvarite svoj profil, s katerim lahko izkoristi ponudbe z norimi popusti. Registracija je popolnoma brezplačna.
X
Ime:
Priimek:
Elektronska pošta:
Ponovi elektronsko pošto:
Geslo:
Potrdite geslo:
Najbližje mesto:
Vaše geslo mora biti dolgo vsaj 6 znakov.
X

Vnesite podatke in oddajte povpraševanje za vaš dopust!

Oddaj povpraševanje >>
Odgovor o prostem terminu boste prejeli v najkrajšem možnem času na vaš e-mail naslov

Naključne ponudbe

S HIPNOZO do prenehanja KAJENJA kar doma - avtorski CD priznanega ezoteričnega društva Annin. Po CD-ju je veliko povpraševanje in je bil predstavljen v oddajah na TV + radiju

Hipnoza je čudovita pomoč pri odvajanju kajenja, vendar vsekakor mora biti prisotna tudi volja, saj le tako lahko dosežete optimalen uspeh.
  • prva.
  • kajenje1.
  • kajenje2.
  • kajenje3.
  • cd1.
  • kajenje.
PRETEKLA PONUDBA
Vaša cena: 25,00 €
Redna cena:
50,00 €
Popust:
50%


Ne zamudite nobene
priložnosti več.
5

100% varen in enostaven nakup!

Z nakupom prejmete


  • S HIPNOZO do prenehanja KAJENJA kar doma - Avtorski CD priznanega ezoteričnega društva Annin
  • V paketu dobite:
    - CD
    - navodila za uporabo

Podrobnosti


Hipnoza je vsekakor najučinkovitejši pripomoček pri odvajanju od kajenja. Običajno primerjajo njeno učinkovitost s učinkovitostjo skupin za samopomoč za odvajanje od kajenja. Šteje se, da imate že samo z eno hipnozo enake možnosti da prenehate s kajenjem, kot nekdo ki se šest mesecev udeležuje tedenskih sestankov skupine.

Hipnoza je povsem naravna metoda, brez kakršnihkoli fizičnih ali psihičnih posledic, primerna za vsakogar. Gre za stanje med budnim in spanjem, ves čas se vsega zavedamo. Sugestira se lahko samo tisto, kar so naši možgani pripravljeni sprejet Zato brez strahu.Metoda je uspešna, v kolikor je prisotna želja po prenehanju s kajenjem. Terapija se lahko po potrebi, tudi ćez nekaj dni ponovi. V večini primerov je terapija uspešna že prvič, v redkih primerih pa jo je potrebno čez nekaj dni še enkrat ponovit. Zaenkrat še nihče ni potreboval, več kot dveh hipnoz. Hipnoza je vodena od začetka do konca. Priporočljiva je uporaba slušalk, ni pa nujno.

Kljub temu pa je potrebno vedeti, da vas hipnoza ne more prepričati, da prenehate s kajenjem in vas prepričati, da se odločite za prenehanje. To odločitev morate sprejeti sami! Ta odločitev je pogoj brez katerega ne bo uspeha. S pomočjo hipnoze ne moremo vplivati na našo voljo. Lahko pa ji neverjetno okrepimo njen vpliv.
Obstajajo štiri vprašanja na katera si lahko odgovorite in se preizkusite v svoji odločitvi:

  • Ali cigareta sedaj ko ste še kadilec vodi vaše življenje? Ali ga prilagajate svoji navadi in pazite vedno, da ne ostanete brez cigaret, da najdete prostor in čas za svojo cigareto...
  • Ali ste vi ta, ki želi prenehati kaditi? Ali pa "želite" prenehati pravzaprav zato da bi ustregli nekomu drugemu? Kot je bilo ugotovljeno, hipnoza ne more namesto vas sprejemati odločitev, ker ne more vplivati na vašo svobodno voljo. Lahko pa vam izredno učinkovito pomaga potem, ko ste odločitev že sprejeli.
  • Ali so cigarete vaš smrtni sovražnik? če mislite da ni, potem si prihranite čas in denar in ne poskušajte s hipnozo. Kajenje ni prijetna navada, temveč smrtno nevarna dejavnost, s katero v veliki meri tvegate razvoj rakastih obolenj, čisto gotovo pa si mašite žile in pripravljate podlago za razvoj kardiovaskularnih bolezni, ki vas GOTOVO čakajo. Vprašanje je le ali bodo te nastopile v bolj ali manj hudi obliki.
  • Ali je to pravi trenutek da prekinete? Gre za tisto znano "Res bi bilo dobro, da preneham" razmišljanje, ki ne vodi nikamor, ker pravzaprav omogoča odlašanje in prelaganje odločitve. Prenehati je potrebno in to tukaj in zdaj. Ta trenutek ste pravzaprav že v zaostanku... Na nek način gre za vaše stališče do sebe in do svojega življenja. Ali ste to, za kar ste se odločili, ker VI to hočete. To je namreč odločitev, ki jo lahko sprejmete le vi.

Če ste si na vsa vprašanja odgovorili z da, potem enostavno pokličite in prenehali boste s to škodljivo in nevarno navado. V nasprotnem pa raje počakajte toliko časa, da si boste lahko odgovorili pravilno.
Učinkovita in resnično delujoča metoda z uspešnim kadrom, nešteto referencami in zadovoljnimi strankami, je lahko tudi lepo darilo.

Opombe

  • Kupite lahko neomejeno število kuponov
  • Poštinina ni vključena v ceno in znaša 2,64€ - plača poštarju ob prevzemu.
  • Izdelek lahko prevzamete tudi na sedežu podjetja:  UL. Škofa Maksimilijana Držečnika 6 ( bivša Svetozaverska), 
     2000 Maribor (Center)
  • Telefon za informacije: 070 167 888
  • Kupon je veljaven do prejema izdelka
  • Izdelek lahko osebno prevzamete do 31.8.2016
Kupon je uspešno dodan v košarico

Kliknite "Na blagajno" za zaključek nakupa ali "Nazaj na ponudbe" za ogled in nakup ostalih ponudb.

Želeno število kuponov lahko spremenite na blagajni.


Kupon je že v vaši košarici

Želeno število kuponov lahko spremenite na blagajni.

Kliknite "Na blagajno" za zaključek nakupa ali "Nazaj na ponudbe" za ogled in nakup ostalih ponudb.


Izpostavljeno





Poglej vse ponudbe >>